عضویت و فعال سازی لایسنس کد

با خرید هر نسخه از کتاب یک لایسنس اختصاصی نیز به شما تعلق می‌گیرد که فقط یکبار قابلیت فعال­سازی دارد. با ثبت لایسنس خود در این بخش؛ هرگونه سوال، مطلب و تغییر جدیدی که به ویرایش کتاب شما اعمال شود (تا مدت زمان مشخصی) برای شما نیز قابل رؤیت خواهد بود.

مدت اعتبار هر لایسنس در کتاب چاپ شده است و ارتباطی با زمان فعال کردن آن نخواهد داشت.


با تهیه نسخه اصلی کتاب علاوه بر دسترسی به مطالب اختصاصی و بروز شده، پدیدآورندگان آثار را در جهت ادامه مسیر و تولید محتوای بهتر حمایت کرده‌اید.

توجه: درصورتیکه قبلاً حساب کاربری خود را فعال کرده‌اید و اکنون قصد وارد کردن کد جدیدی دارید، روی این بخش کلیک کنید

برای اینکار، اول بایستی از طریق بخش زیر وارد حساب کاربری قبلی خود شوید و سپس برای فعال‌سازی کد جدید اقدام کنید. در غیر اینصورت با خطای تکراری بودن داده‌ها مواجه خواهید شد.

رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟

 

فرم فعال سازی لایسنس کد کتاب


شماره موبایل حکم نام کاربری شما را خواهد داشت


فعال سازی لایسنس بسیار آسان است و ۱ دقیقه هم زمان نمی‌برد!
با اینحال درصورت نیاز کلیپ زیر را مشاهده کنید:

قوانین و مقررات

 • بند اول

  تمامی هزینه‌های خرید کتاب به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی باید پرداخت شوند و دریافت هزینه درب منزل خریدار، از شرایط فروش ما نیست.

 • بند دوم

  هزینه ارسال کالا به عهده مشتری است، با این حال گروه Vetinfo تخفیف‌هایی را اعمال کرده تا از میزان هزینه‌ها کاسته شود و مخاطبین رضایت بیشتری داشته باشد.

 • بند سوم

  در صورت وجود آسیب فیزیکی (حاصل از حمل و نقل نباشد) و اشکالات چاپی قابل توجه، فروشگاه تعهد می‌نماید که کالا را با هزینه رایگان و ارسال رایگان برای شما تعویض کند.

 • بند چهارم

  برگشت وجه پس از تأیید خرید امکان پذیر نیست. (زیرا کتب در اسرع وقت به ناحیه حمل و نقل تحویل داده می‌شود)

 • بند پنجم

  هرگونه سوال و پیگیری در ارتباط با خریدتان حق شماست و فروشگاه تعهد می‌کند که پاسخگو باشد.

 • بند ششم

  هزینه‌ها به گونه‌ای در نظر گرفته شده که برای دانشجویان سنگین نباشد. لطفاً از تکثیر کتاب بدون اجازه ناشر اکیداً خودداری فرمائید.


با خرید از وبسایت شما متعهد می‌شوید که تمامی موارد ذکر شده را قبول خواهید داشت.

پشتیبانی

اگر در ارتباط با فروش و ارسال سؤالی دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر ما را مطلع سازید. معمولاً سریع‌ترین راه پاسخگویی ما به شما از طریق اکانت پشتیبانی واتساپ و تلگرام است:


پرداخت

[ErimaZarinpalDonate]

تراکنش ناموفق

با عرض پوزش به نظر می‌رسد که پرداخت شما با مشکلی همراه بوده. برای رفع مشکل می‌توانید دقایقی دیگر دوباره امتحان کنید یا اینکه از بخش پشتیبانی فروش موضوع را بررسی کنید.

از اینکه در طی فرآیند خرید شما اختلالی پیش آمده عذرخواهی می‌کنیم و امیدواریم با پشتیبانی مناسب و رفع مشکل رضایت شما را کسب کنیم.