دانلود آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی شهریور 99 و تطبیق سوالات + بررسی سطح آزمون

اکثریت دانشجویان باتوجه به شرایط خاص کشور، صحبت‌های گوناگون برخی از مقام‌های رسمی دانشگاهی و… به این نتیجه رسیده بودند که آزمون این نوبت برگزار نخواهد شد. اما برخلاف انتظارات، آزمون برگزار گردید و تمامی دانشجویان را در شرایط شیوع کرونا ویروس، از شهرهای کشور راهی مراکز برگزاری آزمون کرد و در نهایت آزمونی سخت‌تر از تمامی آزمون‌های گذشته و با افزایش سطح سوالات اخذ گردید. تردیدهایی هم پیرامون برخی حواشی برگزاری این آزمون وجود دارد که انشالله صحیح نباشند. اینکه هدف نهایی از این روند که به این شکل برگزار گردید، چه بود، مشخص نیست و امیدواریم که خیر و صلاح دانشجویان در نظر بوده باشد (؟)

با توجه به مسائل مطرح شده و در صورت نادرست بودن حواشی‌ها، منطقی است که حدنصاب نمره قبولی این آزمون نسبت به قبل کاهش داشته باشد. البته این‌ها همه احتمالات هست و نتیجه نهایی توسط مرکز آزمون مشخص خواهد شد.
تغییرات آزمون پیش درمانگاهی در این چند دوره نشان داد که واقعا حفظ کردن تست یا مطالعه چند هفته‌ای قبل از آزمون نتیجه‌ای نخواهد داد. انتظار نداشته باشید که بدون تلاش مضاعف بتوانید این حجم از مطالب که برابر با 7 ترم درس دانشگاهی است را پوشش دهید چراکه راه میانبری وجود ندارد.

البته ای کاش مرکز آزمون دانشگاه در مشخص کردن رفرنس‌ها اندکی انعطاف از خود نشان می‌داد چرا که معرفی “چندین هزار صفحه رفرنس فارسی و انگلیسی” واقعا راهگشا نیست و در درجه اول استرس دانشجویان را زیاد کرده و سپس نظم ذهنی آن‌ها را برای آمادگی آزمون کاهش می‌دهد. حتی افرادی که آزمون تخصص هریک از دروس علوم پایه را می‌دهند فرصت نمی‌کنند تمام رفرنس‌های مربوط با آن درس را مطالعه کنند. چطور از دانشجویان ترم 6 این انتظار عجیب وجود دارد؟!

آزمون شهریور 99

با مطالعه دقیق کتاب راهنمای جامع علوم پایه (چاپ چهارم) و ناحیه کاربری سایت می‌توانستید بین 58 تا 60 سوال این آزمون را پاسخ دهید که تمام این مواردِ تطبیقی در فایل پی‌دی‌اف تحلیل آزمون مشخص شده‌اند و می‌توانید از انتهای این پست دانلود کنید.

آزمون پیش درمانگاهی پره انترنی دامپزشکی شهریور 99

آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی شهریور 99