دانلود کتاب گربه دامپزشکی

دانلود کتاب علوم پایه دامپزشکی – کتاب راهنمای جامع علوم پایه دکترای دامپزشکی (که در میان دانشجویان کتاب تست گربه دامپزشکی هم نامیده می‌شود!) دارای 21 فصل است و تمامی دروس علوم پایه دامپزشکی را پوشش می‌دهد.

برای دانلود کتاب علوم پایه دامپزشکی بخش‌های زیر را برای شما آماده کرده‌ایم:

⛔️ ویرایش‌های قدیمی به دلیل تغییرات ساختاری و بازنویسی کتاب و همچنین تحولات آزمون‌ها، کاملاً از رده خارج شده‌اند.

 📍 تطبیق آزمون شهریور 1402 با ویرایش‌های قدیمی ابتدایی کتاب، حدود 30 از 100 بود اما با چاپ جدید (هفتم)، 73 از 100 است.

کتاب راهنمای جامع، کتابی نیست که بتوان با خواندن آن از روی پی‌دی‌اف و صفحه گوشی موبایل، نتیجه خوبی گرفت. زیراکه:

  • در این کتاب، شما بایستی مدام صفحات را تغییر دهید و صفحه پاسخنامه را باز کنید.
  • از فصلی به فصل دیگر بروید، متن ها و نکات مهم را علامت بزنید.
  • در گوشه کنار کتاب، نکاتی که خود از جزوات و سایر کتب بدست آورده‌اید، یادداشت کنید.
  • برخلاف کتب رفرنس فقط با چند صفحه آن کار ندارید، بلکه بایستی تمامی 1000 صفحه را مطالعه کنید.
  • چشم و ذهن هنگام مطالعه متن از روی صفحه گوشی موبایل و مانیتور به سرعت خسته می‌شود.

این موارد را می‌توان روی چند صفحه محدود از پی‌دی‌اف کتب انجام داد ولی در کتابی که 1000 صفحه است و شما با تمام صفحات آن کار دارید، درنهایت باعث خستگی و بی‌میلی می‌شود. به همین دلیل بازده 3 ساعت مطالعه یک کتاب واقعی شاید برابر با چندین ساعت مطالعه از یک پی‌دی‌اف باشد.

هوای همدیگه رو داشته باشیم...

دانلود غیرقانونی یک کتاب که در داخل ایران و به کمک تلاش بی وقفه همکاران خود شما و با صرف هزینه بالای مالی و زمانی توسط آن‌ها تولید شده، کاری به دور از انصاف و اخلاق است.
زیراکه برای تولید این کتاب بیش از چند هزار ساعت زمان گذاشته شده و هزینه‌های چاپ آن توسط خود پدیدآورندگان تأمین گشته است. تهیه غیرقانونی به آثار لطمه وارد می‌کند که ازنظر شرعی و حق‌الناس نیز صحیح نیست.

شما با تهیه نسخه اصلی کالایی، قدر آن را بیشتر دانسته و سعی بیشتری در استفاده از آن می‌کنید. زیرا برای تهیه آن هزینه کرده‌اید اما وقتی بدون زحمت به چیزی دست پیدا کنید شاید ارزش کمتری برایتان داشته باشد. به نظرتان چند پی‌دی‌اف از بهترین رفرنس‌های جهان را در گوشی همراه خود ذخیره کرده‌اید که تابه‌حال حتی 10 صفحه هم از آن‌ها مطالعه نشده است؟

با تهیه نسخه اصلی شما یک کتاب با کیفیت را خواهید داشت که مطالعه آن نسبت به نسخه دیجیتالی راحت‌تر است و کمتر باعث خستگی چشم و ذهن می‌شود. کتاب شما در دوره پس از علوم پایه هم استفاده دارد و جهت مرور داروها، بیماری‌ها، روش‌های تشخیص و درمان و… به آن مکرراً رجوع خواهید کرد، زیراکه پایه ی بسیاری از مطالب دوره درمانگاهی در همین دوره علوم پایه بررسی شده است

هچنین با تهیه نسخه اصلی کتاب می‌توانید به ناحیه کاربری وبسایت ما دسترسی پیدا کنید تا از آخرین تغییرات کتاب خود و اضافه شدن درسنامه‌های آزمون‌های جدید باخبر شوید. در ناحیه کاربری گزارشاتی که خوانندگان مختلف کتاب برای ما ارسال می‌کنند بررسی شده و درصورت نیاز مطالب تکمیلی داخل آن قرار می‌گیرد. (مثلاً مخاطبی پیامی می‌فرستد که درسنامه یکی از سوالات کتاب روان نیست و فهم آن دشوار شده، سپس گزارش را بررسی می‌کنیم و درصورت لزوم، درسنامه را با زبان ساده‌تر داخل ناحیه کاربری قرار می‌دهیم)

پس اگر بنظرتان برای این کتاب زحمت بسیار زیادی کشیده شده تا به این درجه از کیفیت برسد، شما نیز با تهیه نسخه اصلی در حمایت از این تلاش شریک باشید تا بتوان این مسیر را بهتر از گذشته ادامه داد.