دانلود آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی شهریور 1402 و تطبیق سوالات + بررسی سطح آزمون

آزمون پره انترنی دامپزشکی شهریور 1402، سطح متعادلی داشت.

در این آزمون برخی از دروس ماژور و اصلی که در گذشته سخت‌تر طرح می‌شدند، متعادل طرح شدند و در عوض برخی از دروس کم سوال، دارای سوالات دشوار بودند.

به‌طورمثال درس فیزیولوژی و بافت شناسی که همیشه از دروس سنگین آزمون بوده، در این نوبت سطح متعادل و مناسبی داشت. در عوض سوالات بخش بهداشت و پرورش طیور و تکثیر و پرورش ماهی و بهداشت و صنایع شیر، سطح دشواری داشتند.

باکتری شناسی، ویروس شناسی، ایمنی شناسی دارای سوالات در سطح مناسب بودند. انگل شناسی هم که مدتی بود دانشجویان را با سوالات دشوار نگران کرده بود، در این آزمون سطح مناسبی داشت.

بیوشیمی و آناتومی این آزمون سطح دشواری داشتند.

درس آسیب شناسی نیز کماکان مثل سایر دوره‌ها دارای سوالات متوسط تا دشوار بود. البته به دلیل ماهیت این درس، کاملا قابل درک است که آسیب شناسی پای ثابت بخش دشوار آزمون‌ها باشد.

راستی یک نکته دیگر را هم مجدد یادآوری کنیم. کسی نمی‌داند که در آزمون‌های بعدی کدام یک از دروس قرار است سخت‌تر طرح شوند و کدام‌یک آسان‌تر! پس استرس و سردرگمی بی دلیل برای خودتان نسازید. با برنامه‌ریزی خوب یک مطالعه مناسب و کامل روی مباحث داشته باشید و نمونه سوالات آزمون را هم تمرین کنید. خواهید دید که به راحتی در این آزمون نمره قبولی کسب خواهید کرد.

نکته‌ای که در ارتباط با سوالات بخش بهداشت و پرورش طیور و ماهی مطرح است این است که شما تا چه حد می‌توانید برای این دروس تایم بگذارید. با مطالعه کتاب راهنمای جامع و سوالات سال‌های قبل حدودا 40 تا 50 درصد این سوالات را می‌توانستید پاسخ دهید، اما برای بیشتر پاسخ دادن، شاید نیاز باشد که چند صد صفحه مطلب مرتبط با این عناوین را از کتب رفرنس و جزوات خود مطالعه کنید. بایستی خودتان سبک سنگین کنید و ببینید اگر این تایم را برای دروس بهداشت و پرورش استفاده کنید نتیجه بهتری می‌گیرید یا اینکه تایم مورد نظر را بین تمامی دروس آزمون پخش کنید. اینکه انتخاب شما چه باشد کاملا بستگی به سطح علمی شما در هریک از دروس و برنامه‌ریزی‌تان دارد.

 

آزمون شهریور 1402

با مطالعه چاپ 7 کتاب راهنمای جامع علوم پایه (گربه) می‌توانستید تا 75 سوال این آزمون را پاسخ دهید که تمام این مواردِ تطبیقی در فایل پی‌دی‌اف تحلیل آزمون مشخص شده‌اند و می‌توانید از انتهای این پست دانلود کنید.
برای آزمون پیش درمانگاهی چند ده هزار صفحه رفرنس معرفی شده است. شما با مطالعه همین 1 عدد کتاب راهنمای جامع می‌توانستید 73 درصد این آزمون را پاسخ دهید… 73 درصد نتیجه فوق العاده عالی و باورنکردنی‌ای است… باور کنید!

آزمون پیش درمانگاهی پره انترنی دامپزشکی شهریور 1402

آزمون پیش درمانگاهی دامپزشکی شهریور 1402